Pyramida pomoci

Zavedení kvalitní firemní kultury do zdravotnictví, vzdělávání v oblasti soft skills u vedoucích pracovníků v nemocničních zařízeních

Přehrát video

Registrací do projektu Pyramida pomoci získáte

Kolektivní členství v neziskové organizaci Spokojení zdravotníci, které zahrnuje níže uvedené bonusy. V případě inzerce na partnerském portálu Galerie zdravotnictví získáte ke každému inzerátu pracovního místa dodatek, že se jedná o pracovní místo, které je součástí organizace Spokojení zdravotníci, což je známka toho, že se o své zdravotníky snažíte postarat co nejlépe i po lidské stránce. 

V případě kolektivního členství  máte možnost se o zapojení do projektu podělit se zájemci o volná pracovní místa. Bude to pro Vás jistá konkurenční výhoda. Protože dnes není svět jen o odbornosti, ale také o lidskosti.

Získáte osobní přístup pro vedoucí lékaře

Ke kurzu, zaměřeného přímo do zdravotnictví, k praktickým přílohám, k novinkám v rámci organizace, k online dotazníkům pro podřízené zdravotníky v rámci zpětné vazby

K podpoře systému psychosociální intervenční podpory

V rámci spolupracující organizace SPIS nabízíme možnost využít krizovou podporu pro zdravotníky

seznam spokojení

Certifikát pro vedoucí lékaře o absolvování kurzu SOFT skills ve zdravotnictví

Po absolvování všech lekcí a příloh vystavíme každému zdravotníkovi certifikát o absolvování kurzu. Ten je známkou toho, že se vedoucí  snaží vzdělávat a není mu pracovní situace jeho podřízených ukradená.

Zaregistrujte se

Přidejte se ke zdravotnickým zařízením, kteří vědí, že zdravotníci jsou nejcennější kapitál, který mají a chtějí se o ně starat! Na základě objednávky Vám zašleme další informace

Podívejte se, o čem je projekt Pyramida pomoci

Představujeme Vám krátká videa, která Vám vysvětlí princip projektu Pyramida pomoci.

Doufáme, že se k nám přidáte a stanete se členy Spokojených zdravotníků. Organizace, které na zdravotnících opravdu záleží.

Přehrát video

PYRAMIDA POMOCI

Podívejte se, o čem celý projekt je

bez pozadí
Spokojení zdravotníci

Nezisková organizace

Přehrát video

Od MOCI k POMOCI

Otočíme pyramidu Moci na  Pomoci

bez pozadí
Spokojení zdravotníci

Nezisková organizace

Přehrát video

SOFT SKILLS
Fluktuace

Proč zdravotníci odcházejí a co s tím

bez pozadí
Spokojení zdravotníci

nezisková organizace

Jak se registrovat a jak to probíhá

Buď zde pomocí kontaktního formuláře 

nebo přímo na tlačítku registrace

Po registraci Vám zašleme fakturu na uhrazení členského poplatku

V závislosti na tom, kolik vedoucích zdravotníků do programu přihlásíte. Pro všechny  dostupné odkudkoliv, kdekoliv, kdykoliv. 

Každý přihlášený vedoucí od nás obdrží osobní přístup

A to k materiálům v rámci organizace, včetně kurzu pro vedoucí zdravotníky, praktických příloh, dostupné 24/7, online, každá chvilka se počítá, proto Vám chceme vyjít maximálně vstříc

seznam spokojení

Jako členům spolku

Jsme Vám plně k dispozici a chceme Vás maximálně podpořit. Pokud budete mít nějaký technický či jiný problém, neváhejte se ozvat. 

Neváhejte a přidejte se

Jsme odborníci v medicíně

Věnujeme se oblasti SOFT skills a leadershipu, spolupracujeme s dalšími odborníky, společně se snažíme věnovat zdravotníkům takovou míru podpory, jakou si zaslouží.

Nemůže nic ztratit, jen získat

Metoda online předávání informací je levná, rychlá, efektivní, dlouhodobá a výsledek je úžasný

Budete oceněni

Vaší snahu oceníme nejen my, ale především Vaši zdravotníci a postupně i pacienti, klienti a ekonomická oddělení nemocnic a ambulancí.

FAQ

Ano, momentálně je projekt zaměřen primárně na vedoucí zdravotníky, primáře, vrchní sestry/bratry, vedoucí oddělení, ambulancí….., protože jejich vliv na spokojenost zdravotníků je nejvyšší.

Pokud se ale na podobnou funkci chystáte, vřele Vás vítáme a budeme rádi, když bude kurz prospěšný i pro Vás.

Registrace je podmíněna členstvím Spokojených zdravotníků, pro jednotlivý přístup vedoucí pracovníka je stanoven členský poplatek 2500 korun , a to pro první stovku vedoucích zdravotníků. Jedná se o členství po dobu minimálně půl roku, přístup k materiálům odkudkoliv, kdykoliv, nonstop.

Osobním přístupem můžete kurz kdykoliv přerušit a následně se vrátit tam, kde jste skončili. Dokonce doporučujeme si všechno i několikrát zopakovat, aby efekt získaných znalostí byl maximální.

Ano, součástí podpory je také zveřejnění všech zdravotnických zařízení, které se snaží  zvýšit pomocí projektu spokojenost svých zdravotníků. Stejně tak každý vedoucí zdravotník obdrží certifikát o absolvování.

S jakýmkoliv podnětem nám napište na náš mail spokojenizdravotnici@gmail.com

nebo vyplňte kontaktní formulář s Vaším dotazem.

Jsme nadšeni, podpořit nás můžete zde. Pokud byste s námi chtěli uzavřít partnerství v rámci společné vize, zlepšení života zdravotníků, neváhejte nás kontaktovat!

Pokud nás chcete podpořit finančně, rádi pro Vás připravíme darovací smlouvu.

Začněte ještě dnes

Nejprve přichází spokojenost, pak úspěch

Podpořte své vedoucí zdravotníky na jejich cestě k efektivnímu využívání soft skills. Soft skills umožní rychleji a účinněji získat, rozvíjet a využít odbornost, hard skills.

© webett 2022

Všechna práva vyhrazena